Greiti žingsniai  

PVGIS 5.2 SAULES SKYDELĖS SKAIČIUOtuvas

Greiti žingsniai

1 • Įveskite saulės energijos gamybos vietos adresą

Pateikite toliau nurodytą informaciją


Jei žymeklis neatitinka jūsų saulės energijos gamybos adreso, naudokite vietovės metodą, naudodami + ir - žemėlapyje, kad geografiškai nustatytumėte GPS tašką.


Rekomenduojame nekeisti šio spalvos kodo.

O (nepermatomumas) pakeičia žemėlapio neskaidrumą ir saulės spinduliuotės vizualizavimą per spalvų gradientą, apibrėžtą L (legenda). Neskaidrumo keitimas neturi įtakos našumo skaičiavimams.


Norėdami greitai apskaičiuoti, patariame patikrinti apskaičiuotą horizontą

Naudokite reljefo šešėlius :

Saulės spinduliuotė ir fotovoltinė gamyba pasikeis, jei tam tikrais dienos laikotarpiais bus vietinių kalvų ar kalnų, kurie užstoja saulės šviesą. PVGIS gali apskaičiuoti to poveikį, naudodamas duomenis apie žemės aukštį, kurio skiriamoji geba yra 3 lanko sekundės (apie 90 metrų).

Skaičiuojant neatsižvelgiama į šešėlius iš labai arti esančių objektų, tokių kaip namai ar medžiai. Tokiu atveju galite įkelti savo informaciją apie horizontą pažymėdami langelį „Atsisiųsti horizonto failą“ CSV arba JSON formatu.



Rekomenduojame išlaikyti numatytąją duomenų bazę, kurią nustato PVGIS.

PPVGIS siūlo keturias skirtingas saulės spinduliuotės duomenų bazes su valandine skiriamąja geba. Šiuo metu yra trys palydovinės duomenų bazės:

PVGIS-SARAH2 (0,05º x 0,05º): pagamino CM SAF, kad pakeistų SARAH-1 (PVGIS-SARAH). Ji apima Europą, Afriką, didžiąją Azijos dalį ir kai kurias Pietų Amerikos dalis. Laiko intervalas: 2005-2020 m.

VGIS-SARAH (0,05º x 0,05º): sukurta naudojant CM SAF algoritmą. Panaši aprėptis kaip SARAH-2. Laiko intervalas: 2005-2016 m. PVGIS-SARAH bus nutrauktas iki 2022 m. pabaigos.

PVGIS-NSRDB (0,04º x 0,04º): bendradarbiavimo su NREL (JAV) rezultatas, teikiant NSRDB saulės spinduliuotės duomenų bazę PVGIS. Laiko intervalas: 2005-2015 m.

Be to, yra pasaulinė pakartotinės analizės duomenų bazė:

PVGIS-ERA5 (0,25º x 0,25º): naujausia pasaulinė reanalizė iš ECMWF (ECMWF). Laiko intervalas: 2005-2020 m.

Saulės spinduliuotės duomenų pakartotinė analizė paprastai turi didesnį neapibrėžtumą nei palydovinės duomenų bazės. Todėl rekomenduojame pakartotinės analizės duomenis naudoti tik tada, kai trūksta palydovinių duomenų arba jie yra pasenę. Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų bazes ir jų tikslumą, žr PVGIS Skaičiavimo metodų tinklalapis.


Pagal numatytuosius nustatymus PVGIS tiekia saulės baterijas, sudarytas iš kristalinio silicio elementų. Šios saulės baterijos atitinka daugumą ant stogo montuojamų saulės baterijų technologijų. PVGIS neskiria polikristalinių ir monokristalinių ląstelių.

Fotovoltinių modulių veikimas priklauso nuo temperatūros, saulės spinduliuotės ir saulės spindulių spektro. Tačiau tiksli priklausomybė skiriasi tarp skirtingų tipų fotovoltinių modulių.
Šiuo metu galime įvertinti nuostolius dėl temperatūros ir apšvitos poveikio šių tipų moduliams:

• Kristalinio silicio elementai
• Plonasluoksniai moduliai, pagaminti iš CIS arba CIGS
• Plonasluoksniai moduliai, pagaminti iš kadmio telurido (CdTe)

Kitoms technologijoms, ypač įvairioms amorfinėms technologijoms, ši korekcija čia negali būti skaičiuojama.

Jei čia pasirinksite vieną iš pirmųjų trijų variantų, apskaičiuojant našumą bus atsižvelgta į pasirinktos technologijos priklausomybę nuo temperatūros. Jei pasirinksite kitą parinktį (kita/nežinoma), skaičiuojant bus daroma prielaida, kad dėl temperatūros poveikio bus prarasta 8 % galios (bendra vertė, kuri buvo pagrįsta vidutinio klimato sąlygomis).

Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu spektrinių svyravimų efektą galima apskaičiuoti tik kristaliniam siliciui ir CdTe. Spektrinis efektas dar negali būti svarstomas srityse, kurias apima tik PVGIS-NSRDB duomenų bazė.

Monokristalinis ar polikristalinis?
Monokristalinis silicis sudarytas iš vieno silicio kristalo, nes jis pagamintas iš ištempto luito. Polikristalinis silicis sudarytas iš silicio kristalų mozaikos (tiesą sakant, likutinis monokristalinis silicis naudojamas polikristaliniam siliciui gaminti).

Šiuo metu monokristalinių saulės baterijų našumas yra didesnis nei polikristalinių, maždaug 1–3%.

Monokristalinės saulės baterijos gali pagaminti daugiau elektros energijos nei polikristalinės, nes jos geriau fiksuoja saulės šviesą, net esant išsklaidytai spinduliuotei. Todėl jie tinka regionams, kuriuose saulės šviesa ne tokia intensyvi, kaip vidutinio klimato zonos.

Polikristalinės saulės baterijos yra ypač efektyvios labai saulėtose ir karštuose regionuose.


Nurodykite bendrą sumontuotų plokščių galią kilovatais. Pavyzdžiui, jei turite 9 plokštes, kurių kiekvienos talpa yra 500 vatų, turėtumėte įvesti 4,5. (9 plokštės x 500 vatų = 4500 vatų, tai yra 4,5 kilovatai)

*

Tai galia, kurią gamintojas deklaruoja, kad fotovoltinė sistema gali pagaminti standartinėmis bandymo sąlygomis, kurios apima pastovų 1000 W saulės spindulių apšvitą vienam kvadratiniam metrui sistemos plokštumoje, kai sistemos temperatūra yra 25 °C. Didžiausia galia turi būti įvedama kilovatais (kWp).


PVGIS numato numatytąją 14 % bendrų nuostolių saulės elektros energijos gamybos sistemoje vertę. Jei gerai manote, kad jūsų vertė skirsis (galbūt dėl ​​labai efektyvaus keitiklio), galite šią vertę šiek tiek sumažinti.

*

Apskaičiuoti sistemos nuostoliai apima visus sistemos nuostolius, todėl faktinė į elektros tinklą tiekiama energija yra mažesnė už fotovoltinių modulių pagamintą energiją.

Šiuos nuostolius lemia keli veiksniai, įskaitant kabelių nuostolius, keitiklius, nešvarumus (kartais sniegą) ant modulių ir kt.

Bėgant metams moduliai taip pat šiek tiek praranda savo galią, todėl vidutinė metinė gamyba per sistemos eksploatavimo laiką bus keliais procentiniais punktais mažesnė nei gamyba pirmaisiais metais.


Yra dvi montavimo galimybės: Laisvai stovintis / ant viršaus: Moduliai montuojami ant stovo su laisva oro cirkuliacija už jų.

Integruotas į stogą / Integruotas į pastatą: moduliai yra visiškai integruoti į pastato sienos arba stogo konstrukciją, o už modulių oro judėjimas yra nedidelis arba visai jo nėra.

Dauguma stogo įrenginių šiuo metu yra ant viršaus.

*

Stacionariose sistemose (be sekimo) modulių montavimo būdas turės įtakos modulio temperatūrai, o tai savo ruožtu turi įtakos efektyvumui. Eksperimentai parodė, kad jei oro judėjimas už modulių yra ribotas, moduliai gali būti žymiai šiltesni (iki 15°C esant 1000 W/m2 saulės spindulių).

Kai kurie tvirtinimo tipai patenka tarp šių dviejų kraštutinumų. Pavyzdžiui, jei moduliai montuojami ant stogo su išlenktomis čerpėmis, leidžiant orui judėti už modulių. Tokiais atvejais našumas bus kažkur tarp dviejų čia galimų skaičiavimų rezultatų. Siekiant tokiais atvejais būti konservatyviems, galima naudoti stogo dengimo / integruotos konstrukcijos variantą.


Jūs žinote savo šlaitinio stogo pasvirimo kampą; prašome pateikti informaciją apie šį kampą.


Ši programa gali apskaičiuoti optimalias nuolydžio ir orientacijos vertes (darant fiksuotus kampus ištisus metus).

Tai susiję su fotovoltinių modulių kampu horizontalios plokštumos atžvilgiu stacionariai (be sekimo).

Jei turite galimybę pasirinkti saulės sistemos montavimo sistemos pasvirimo kampą, nesvarbu, ar tai būtų ant plokščio stogo, ar ant žemės (betoninė plokštė), patikrinsite kampo optimizavimą.


Jūs žinote savo šlaitinio stogo azimutą arba orientaciją; Prašome pateikti informaciją apie šį azimutą taip.



Ši programa gali apskaičiuoti optimalias pakreipimo ir orientacijos vertes (darant fiksuotus kampus ištisus metus).

Azimutas arba orientacija yra fotovoltinių modulių kampas krypties atžvilgiu:

• PIETUS 0°
• ŠIAURĖ 180°
• RYTŲ – 90°
• VAKARŲ 90°
• PIETvakariai 45°
• PIETRYČIAI - 45°
• ŠIAURĖS VAKARAI 135°
• ŠIAURĖS RYTUS – 135°

Jei turite galimybę pasirinkti saulės kolektorių montavimo sistemos azimutą ar orientaciją, nesvarbu, ar tai būtų ant plokščio stogo, ar ant žemės (betoninės plokštės), patikrinsite ir kampo, ir azimuto optimizavimą.


Tai labai apytikslis variantas skaičiuojant pagamintų kWh kainą. Ši parinktis neturi įtakos elektros energijos gamybos apskaičiavimui ir, kaip ir bet kuri, nėra privaloma.

Apskaičiuojant kWh kainą neįskaičiuotos priežiūros, draudimo ir kitos korekcinės priežiūros išlaidos. Esmė PVGIS yra jūsų fotovoltinės sistemos gamybos apskaičiavimas, pagrįstas jūsų geografine vieta ir įrengimo informacija.

Nepaisant to, jūs turite galimybę pagal elektros gamybos sąmatą apskaičiuoti fotovoltinės elektros energijos kainą už kWh.

• Fotovoltinės sistemos kaina: Čia reikia įvesti bendrą fotovoltinės sistemos įrengimo kainą, įskaitant fotovoltinius komponentus (fotovoltinius modulius, montavimą, inverterius, kabelius ir kt.) ir įrengimo išlaidas (planavimas, montavimas, ...). Valiutos pasirinkimas priklauso nuo jūsų; apskaičiuota elektros kaina PVGIS tada bus kaina už kWh elektros ta pačia valiuta, kurią naudojote.

• Palūkanų norma: Tai palūkanų norma, kurią mokate už visas paskolas, reikalingas fotovoltinės sistemos finansavimui. Tai apima fiksuotą paskolos palūkanų normą, kuri bus grąžinta kasmetiniais mokėjimais per visą sistemos gyvavimo laikotarpį. Įveskite 0, jei tai finansavimas grynaisiais, be paskolos.

• Fotovoltinės sistemos eksploatavimo trukmė: Tai yra numatoma fotovoltinės sistemos eksploatavimo trukmė metais. Tai naudojama efektyvioms sistemos elektros energijos sąnaudoms apskaičiuoti. Jei fotovoltinė sistema tarnaus ilgiau, elektros kaina bus proporcingai mažesnė. Elektros energijos pirkimo sutartys su tinklais paprastai sudaromos 20 metų. Rekomenduojame pasirinkti šią trukmę kaip informaciją apie sistemos eksploatavimo laiką.


Spustelėkite norėdami pamatyti rezultatus ekrane.

Saulės energijos gamybos pavyzdys kiekvieną mėnesį.

exemple production solaire


Komentaras apie rezultatus


Pateikti įėjimai:
Vieta [plat./ilgis]: -15.599 , -53.881
Horizontas: Apskaičiuota
Naudojama duomenų bazė: PVGIS-SARAH2
PV technologija: CRYSTALLINE SILLICON
Įdiegtas PV [Wp]: 1
Sistemos praradimas [%]: 14

Fotovoltinės energijos skaičiavimo rezultatas yra vidutinė mėnesio energijos gamyba ir vidutinė metinė fotovoltinės sistemos pagaminama energija su jūsų pasirinktomis savybėmis.

Metinis kintamumas yra standartinis metinių verčių nuokrypis, apskaičiuotas per laikotarpį, kurį apima pasirinkta saulės spinduliuotės duomenų bazė.

Metinė produkcija kW, atsižvelgiant į geografinius ir klimato parametrus: Yearly PV energy production (kWh): -- Metinis švitinimas, potenciali kWh/m2 gamyba: Yearly in-plane irradiation (kWh/m2): -- Metinis kintamumas kWh, atspindintis galimą dvejų metų svyravimą: Yearly-to-year variability (kWh): -- Bendri nuostolių įverčiai, atsižvelgiant į gamybos nuostolius dėl kampo, spektrinius efektus ir vietos temperatūrą.
Gamybos pokyčiai dėl:

   Kritimo kampas (%):    --
   Spektriniai efektai (%):    --
   Temperatūra ir maža apšvita (%):    --

Bendras nuostolis (%):    --

exemple pv output


exemple radiation


exemple horizon profile


Rezultatų eksportavimas


Eksportuokite prie tinklo prijungtos fotovoltinės sistemos veikimo modeliavimo rezultatų PDF failą.

Spustelėję PDF atsisiųsite savo modeliavimą.



exemple horizon profile


   

   

 

Pagal jūsų IP vietą: 3.22.241.222

   

Žymeklis:

Pasirinkta: Pasirinkite Vieta

Aukštis (m):

Naudokite reljefo šešėlius:

Nepasirinkta jokių failų


prie tinklo prijungto pv našumas

Fiksuotos tvirtinimo parinktys

Pv sekimo našumas

Saulės radiacijos duomenų bazė*
PV technologija*
Įdiegta didžiausia PV galia [kWp] *
Sistemos praradimas [%] *
Stebėjimo tvirtinimo parinktys
Šlaitas

Šlaitas [°]

ne tinkle esančių pv sistemų veikimas

Saulės radiacijos duomenų bazė*
Įdiegta didžiausia PV galia [kWp] *
Baterijos talpa [Wh]*
Iškrovos ribinė riba [%]*
Vartojimas per dieną [Wh]*
Šlaitas [°]*
Azimutas [°]*

mėnesiniai švitinimo duomenys

Saulės radiacijos duomenų bazė*
Pradžios metai*
Pabaigos metai*
Švitinimas

Santykis

Temperatūra

Vidutinio dienos apšvitos duomenys

Saulės radiacijos duomenų bazė*
Mėnuo*

Fiksuotoje plokštumoje
Šlaitas [°]*
Azimutas [°]*

Saulės sekimo plokštumoje

Temperatūra

valandiniai radiacijos duomenys

Saulės radiacijos duomenų bazė*
Pradžios metai*
Pabaigos metai*
Montavimo tipas*

Šlaitas [°]

Azimutas [°]

PV technologija
Įdiegta didžiausia PV galia [kWp]
Įdiegta didžiausia PV galia [kWp] [%]

Tipiški meteorologiniai metai

Pasirinkite laikotarpį*

dummy filler

performance of grid-connected pv: Results

PV output Radiation Info PDF

Summary

dummy filler

performance of tracking pv : Results

PV output Radiation Info PDF

Summary

dummy filler

performance of off-grid pv systems: Results

PV output Performance Battery state Info PDF

Summary

dummy filler

monthly irradiation data: Results

Radiation Diffuse/Global Temperature Info PDF

You must check one of irradiation and reclick visualize results to view this result

You must check Diffuse/global ratio and reclick visualize results to view this result

You must check Average temperature and reclick visualize results to view this result

Summary

dummy filler

average daily irradiance data: Results

Fixed-plane Tracking Temperature Info PDF

You must check one of fixed plane and reclick visualize results to view this result

You must check one of sun-tracking plane and reclick visualize results to view this result

You must check Daily temperature profile and reclick visualize results to view this result

Summary

dummy filler

typical meteorological year: Results

Info

Summary

Registration ×

Registration page

Password must contain at least 8 caracters with uppercase, lowercase and number.
Passwords do not match.

Inscrivez-vous

RAPIDEMENT

avec votre compte GOOGLE,
créer votre compte en 2 clics